Już wkrótce...

PARTNERZY

Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o
Twoja Infrastruktura IT pod skrzydłami Lenovo
Centra danych to dzisiaj „serce” biznesu. Więcej danych oznacza więcej połączeń i więcej możliwości, co przekłada się na wydajniejszą pracę i większą wiedzę o procesach biznesowych. Dział Enterprise, jako część oferty Lenovo tworzy klarowną strategię dla serwerów klasy x86. Decyzje dotyczące IT to tak na prawdę decyzje biznesowe. Właśnie, dlatego nasza technologia tak bardzo koncentruje się na zależnościach i korzyściach z nimi związanymi. Dzięki temu nasi klienci są dobrze przygotowani nie tylko na dzisiejsze, ale również na przyszłe potrzeby biznesowe.
Fakt przejęcia w ubiegłym roku od firmy IBM linii rozwiązań klasy Enterprise, która stworzona została z myślą o infrastrukturze dla przedsiębiorstw w skład, której wchodzą: serwery o architekturze x86, zintegrowane systemy typu blade nowej generacji tj. Flex System, platforma NeXtScale dedykowana do przetwarzania typu Hyperscale i chmur publicznych, pamięci masowe i rozwiązania sieciowe Lenovo, a także związane z nimi oprogramowanie i usługi utrzymaniowe – oznacza, że Lenovo dysponuje obecnie kompletną ofertą sprzętu i oprogramowania dla firm, zoptymalizowany zarówno pod kątem klientów z sektora MśP jak i dużych klientów korporacyjnych, którzy potrzebują zaawansowanych rozwiązań do analityki biznesowej.
Realne korzyści
Kompleksowa oferta rozwiązań Lenovo została stworzona z myślą o rzeczywistych potrzebach przedsiębiorstw. Produkty Lenovo spełniają wymagania firm każdej wielkości i z każdej branży, od MSP po organizacje klasy Enterprise, które potrzebują „szytych na miarę” systemów do krytycznych zastosowań. Dzięki temu, Lenovo nie tylko od podstaw zaprojektuje infrastrukturę informatyczną w firmie, ale również zaproponuje najlepszy sposób modernizacji już działającego sprzętu, zapewniając klientowi realne korzyści.
Nasze rozwiązania tworzymy tak, aby:
– Pomagały w uzyskiwaniu cennych informacji z lawinowo rosnących różnego rodzaju danych.
– Przyśpieszały procesy analityczne.
– Zapewniały lepszą ekonomikę danych i niższy całkowity koszt posiadania (TCO)
– Poprawiały elastyczność i reakcje na potrzeby klientów.
– Zapewniały łatwość obsługi i działania.
– Innowacyjność produktów zapewniała ciągłość użytkowania
– Dane firmowe zawsze były zabezpieczone
Decydując się na współpracę z Lenovo firma może liczyć nie tylko na kompletną ofertę sprzętową, ale również na profesjonalne usługi wsparcia przed i posprzedażowego. W biznesie zawsze warto postawić na solidnego partnera i korzystać z przewagi konkurencyjnej, którą zapewniają innowacje technologiczne Lenovo.
Continuity Software
Continuity Software jest wiodącym dostawcą rozwiązań IT Operations Analytics, zapobiegającym przestojom pracy infrastruktury IT. Nagradzane rozwiązania Continuity Software umożliwiają zespołom IT proaktywnie identyfikować i eliminować pojedyncze punkty awarii w całej infrastrukturze IT – w tym w systemach High Availability (HA), chmurach i środowiskach Disaster Recovery (DR) .
Z pomocą oprogramowania Availability Guard, które zapewnia predykcyjne IT Operations Analytics, nasi klienci są w stanie zidentyfikować potencjalne awarie, zanim wpłyną one na działalność firmy . Oprogramowanie zapewnia najwyższy poziom dostępności usług IT przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności operacyjnej.
Założona w 2005 roku przez zespół ekspertów od infrastruktury IT i ochrony danych, firma koncentruje się na jednej misji – pomocy wiodącym na świecie organizacjom w zapobieganiu nieplanowanych przestojów w pracy systemów IT. Dziś Availability Guard cieszy się zaufaniem wielu największych i odnoszących znaczące sukcesy biznesowe przedsiębiorstw na całym świecie, zapewniając, że wyznaczone wymagania dla dostępności usług, ochrony danych i ciągłości działania biznesu są osiągane lub przekraczane każdego dnia.
WINGU Sp. z o.o.
Wingu jest polską firmą, założoną w 2010 roku, integrator rozwiązań w obszarze zarządzania dostępnością, jakością, bezpieczeństwem i ciągłością usług. Dzięki partnerstwu z liderami w poszczególnych dziedzinach, możemy zaoferować najlepsze oprogramowanie wspierające operacje i procesy zarządzania usługami dla przedsiębiorstw i dostawców usług.

SPONSORZY
 WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNAPATRONI MEDIALNI
FUNDATORZY NAGRÓD
  
ORGANIZATOR