Jak wyłączyć życzenia urodzinowe na Facebooku

Urodziny na Facebooku

Urodziny – to wyjątkowy dzień w roku. Własne, prywatne święto na cześć każdego z nas. Z tej okazji organizujemy przyjęcia, dostajemy prezenty, gościmy najbliższych w swoim domu… To dzień celebrowania nas – naszych osiągnięć, po prostu naszego życia. Urodziny są dniem niezwykłym dla każdego. Chcemy, aby co roku ten dzień był jak najbardziej udany – w końcu z pewnością zapisze się w naszej pamięci na kolejny rok, a może i kilka następnych. Celebrować urodziny można na różne sposoby – czy to w klubie, na wycieczce czy na przyjęciu w domu. Facebook także dokłada swoją cegiełkę w świętowaniu urodzin użytkowników. Od lat na Facebooku istnieje opcja składania życzeń osobie obchodzącej urodziny. Wykształciła się nawet swojego rodzaju tradycja wstawiania zdjęć osoby świętującej przez znajomych – po prostu dołączamy je do posta z życzeniami. Nie każdy chce, aby Fecebook informował jego znajomych o urodzinach, dlatego tą opcję da się wyłączyć. Chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić? Kliknij link https://techpolska.pl/zyczenia-urodzinowe-na-fb-jak-je-wylaczyc/ .

Jak wyłączyć życzenia urodzinowe na Facebooku

Zastanawiasz się, jak wyłączyć opcję składania Ci życzeń przez najomych, rodzinę czy kolegów z pracy na portalu społecznościowym Facebook? Z poradami naszych ekspertów to banalnie proste! Wystarczy, że zapoznasz się z artykułem umieszczonym na stronie  https://techpolska.pl/zyczenia-urodzinowe-na-fb-jak-je-wylaczyc/ gdzie dokładnie wytłumaczono, jak wyłączyć życzenia urodzinowe na Facebooku.

Być może nie chcesz, aby wszyscy Twoi znajomi wiedzieli, że tego dnia jest Twoje święto? Wolisz zachowywać prywatne sprawy dla siebie? Rozumiemy to! Wyłącz życzenia urodzinowe na Facebooku po zapoznaniu się z instrukcją, jak to zrobić. Być może wychodzisz z założenia, że algorytm Facebooka nie musi przypominać Twoim znajomym o Twoich urodzinach? W końcu kogo chcesz zaprosić na przyjęcie – zrobisz to osobiście. Kto ma złożyć Ci szczere życzenia – z pewnością będzie pamiętał o tym bez pomocy Facebookowego powiadomienia. Nie podoba Ci się zwyczaj użytkowników Facebooka, kiedy wstawiają oni zdjęcia solenizanta. Jeśli nie chcesz w tym uczestniczyć, po prostu wyłącz życzenia urodzinowe na Facebooku. Urodziny są dniem, który powinniśmy poświęcić najbliższym, a raczej najbliżsi nam – to w końcu nasze święto.

Życzenia urodzinowe powinny być szczere – najlepiej złożone twarzą w twarz. Jeśli nie macie takiej możliwości, możecie zadzwonić w urodziny do ważnej osoby lub napisać do niej wiadomość prywatną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here