Rozliczenie z podatku w Holandii

Polacy, którzy nie mogą znaleźć dobrze płatnej pracy w Polsce, wyjeżdżają do innych krajów zachodniej Europy. Popularnym kierunkiem są Niemcy i Holandia. W tym drugim kraju podejmują się zajęć zarobkowych na budowach, restauracjach, pracach sezonowych czy przy opiece nad osobami starszymi. Wyjeżdżają zazwyczaj na kilka miesięcy, po czym resztę roku spędzają w naszym kraju. W Holandii mogą liczyć na lepsze zarobki z legalnej pracy, dzięki czemu ich pracodawca odprowadza podatek dochodowy, co później skutkuje zwrotem podatku. W jaki sposób rozliczyć holenderski PIT?

Rozliczenie z holenderskim fiskusem. Szybko łatwo i przyjemnie za pomocą aplikacji

Holenderski urząd skarbowy, inaczej belastingdienst, to instytucja, która odpowiedzialna jest między innymi za nadzorowanie podatków w Holandii. Przepisy podatkowe nieco różnią się od tych, które posiadają Polacy w swoim kraju. Przede wszystkim, przed nałożeniem na podatnika kary za brak dostarczenia zeznania podatkowego, holenderski urząd wysyła pisemne wezwanie z obowiązkiem zapłaty zaległości finansowych. To pomocna dłoń dla tych, którzy pierwszy raz wyjeżdżają do pracy w Holandii i zapomnieli o wypełnieniu zeznania podatkowego. Spóźnialscy mogą szybko i łatwo naprawić błąd i rozliczyć swój PIT za pomocą aplikacji Aaangifte24.

Rozliczenie podatku w Holandii online

Nowoczesna technologia pozwala na rozliczenie z podatku Holandia i odzyskania nawet 100% jego wysokości. Czasami tak bywa, że są to niemałe kwoty, dlatego warto pamiętać o tym, aby złożyć zeznanie podatkowe w stosownym terminie. Dzięki aplikacji, krok po kroku, podatnik rozliczy swój PIT, który trafi bezpośrednio do holenderskiego urzędu skarbowego – Belastingdienst. To pierwsza, polska aplikacja, dzięki której sporo zaoszczędzisz. W cenie 89 euro, otrzymasz możliwość weryfikacji, poprawki, wysłania zeznania, tłumaczenie pism, odwołanie i weryfikację ubiegłych lat przez połączenie wideo z doradcą. 

Nie zwlekaj dłużej. Rozlicz PIT z Aangifte24

Każdy płatnik ma obowiązek do dnia 1 lipca wysłać swoje zeznanie podatkowe. Lepiej zrobić to z pomocą aplikacji Aangifte24, gdzie przed ostatecznym zatwierdzeniem, skontaktujemy się z doradcą podatkowym, który w naszym imieniu sprawdzi poprawność danych, podpowie o ewentualnych ulgach i wyśle za nas PIT z Holandii elektronicznie. Ma to istotne znaczenie, gdyż w przypadku pomyłki, nasze zeznanie podatkowe będzie niepoprawne, co będzie się równało z jego ponownym wysłaniem i dłuższym czasem oczekiwania na zwrot podatku. Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z polskiej aplikacji Aangifte24!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here