bidet elektroniczny

Obecnie na rynku dostępne są różne urządzenia, które pozwalają na stworzenie naprawdę nowoczesnej i funkcjonalnej ubikacji. Toaleta wyposażona w bidet elektroniczny to nie lada gratka dla osób, które uwielbiają dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz cenią sobie komfort użytkowania ubikacji wraz z zachowaniem higieny osobistej. Najlepsze na rynku urządzenia tego typu to połączenie wielu przydatnych cech. Deska samoopadająca, w jaką jest wyposażony bidet elektroniczny to nie wszystko. Oprócz powyższych, akcesoria tego typu to także:

  • podgrzewana deska,
  • wiele możliwości regulacji urządzenia, np. temperatury, mocy, kierunku dysz myjących,
  • antybakteryjny materiał na powierzchni deski,
  • możliwość automatycznego czyszczenia bidetu i całej deski sedesowej,
  • prosty montaż.

Bidet elektroniczny ma wiele ciekawych funkcji, z którymi warto się zapoznać. To przede wszystkim funkcja automatycznego nawilżenia muszli, mycia wraz z masażem oraz zastosowanie nowoczesnego systemu grzewczego, który dopasuje temperaturę wody do potrzeb użytkownika.

Czy deska samoopadająca z elektronicznym bidetem to dobry zakup?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że deska samoopadająca wyposażona w elektroniczny bidet

jest strzałem w dziesiątkę. Zdecyduj się na zakup, jeśli:

  • chcesz zachować maksymalny poziom higieny osobistej,
  • pragniesz przenieść sposób załatwiania potrzeb fizjologicznych na zupełnie nowy poziom,
  • cenisz sobie dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Bidet elektroniczny to naprawdę wysoko zaawansowane urządzenie, które jest wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Automatyczne czyszczenie deski sedesowej, podgrzewanie, kilka trybów pracy dysz do wyboru oraz opcja suszenia ciepłym powietrzem – to wszystko sprawia, że bidet elektroniczny, a także deska samoopadająca w zestawie jest coraz chętniej wybierana przez wielu konsumentów w Polsce.

Gdzie można zamontować bidet elektroniczny?

Bidet elektroniczny możesz zamontować praktycznie na każdej toalecie. Wystarczy, że dopasujesz rozstaw otworów montażowych do miski klozetowej i to wszystko. Zamawiając deskę samoopadającą z bidetem, otrzymasz w zestawie komplet akcesoriów do samodzielnego montażu oraz instrukcję użytkowania elektronicznego panelu sterowania. Wybierając bidet elektroniczny do swojej toalety, na pewno poczujesz ogromną różnicę, a każda wizyta w ubikacji będzie wiązać się z uczuciem niepowtarzalnego komfortu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here