Dla przyjemności wynajmij sobie wymarzony samochód

Wynajem samochodów to usługa często wykorzystywana dla przyjemności. Pozwala spełnić marzenia, zrobić sobie przyjemność, niespodziankę bliskiej osobie, zrealizować plany wakacyjne itp. Zwłaszcza w Krakowie usługi wynajmu aut sprawdzają się doskonale. Dowodzi tego rynek wypożyczalni samochodów na terenie Krakowa. Z oferty korzystają Krakowianie jak też turyści, biznesmeni przyjeżdżający do Krakowa.

Która ofertę wybrać

Każdy chce wybrać ofertę optymalną dla siebie. Z uwagi na różne potrzeby i cele podróży w wypożyczalniach dostępne są różne pojazdy. Nie można jednoznacznie określić, które samochody są najlepsze a tym bardziej, która wypożyczalnia aut w Krakowie jest najlepsza. Dla każdego klienta inne cechy usługi są priorytetowe stąd też każda wypożyczalnia znajduje swych odbiorców, dla których jest pierwszym i najlepszym wyborem. Standardem jest wynajem bez ukrytych kosztów, kaucji czy limitu kilometrów. Coraz częściej w standardzie wypożyczalnia samochodów zapewnia samochód z winietą, opłatami parkingowymi, pozwoleniami na wjazd do centrum Krakowa itd. porównując oferty cenowe warto uwzględnić rodzaj ubezpieczenia pojazdu i zakres odpowiedzialności, jak też takie cechy jak rodzaj silnika, poziom spalania, rocznik pojazdu, wyposażenie itd.

Samochód na miasto i w trasę

Jeżeli planujemy poruszanie się wynajętym samochodem po Krakowie warto pomyśleć o samochodzie małym, zwinnym, ekonomicznym. Jeżeli nie mamy własnych preferencji ani nie mamy przekonania do wyboru możemy poradzić się obsługi. Personel wypożyczalni na podstawie kilku pytań o cel podróży i oczekiwania klienta doradzi najlepszy model pojazdu dostępnego w wybranym terminie i założonym budżecie. Gdy samochodem chcemy udać się w trasę, daleką podróż, zwłaszcza w kilka osób, z bagażem powinniśmy zdecydować się na większy samochód gwarantujący komfort podróży, a przy tym niski poziom spalania na trasie.

wypożyczalnia aut w Krakowie

Istotnym atutem wynajętych samochodów jest fakt iż są dostępne już na lotnisku, możemy je zwrócić przed odlotem, co jest wygodne dla podróżnych przyjeżdżających na weekend czy na kilka dni do Krakowa, czy to pozwiedzać czy też w innych niż turystyczne cele.

Samochód zastępczy

Kiedy jesteśmy z dala od miejsca zamieszkania, w podróży i przydarza się nam wypadek, kolizja czy też awaria samochodu szukamy pomocy w ubezpieczeniu. Usługa na jaką z reguły możemy liczyć jest samochód zastępczy. Nie zawsze wypożyczalnia samochodów dysonuje takim samochodem jak nasz, ważne by był podobny, w tej samej klasie. Jeżeli pożyczymy samochód lepszej klasy będziemy obciążeni różnica kosztów, o czym nie zawsze ubezpieczyciel informuje klientów. Jeśli chodzi o samochód zastępczy z OC warto pamiętać, by dobrze się zorientować na jakich zasadach możemy skorzystać z auta w ramach roszczenia o naprawienie szkody z zakresu samochodu zastępczego. Częstym problemem w realizacji świadczenia jest czas oczekiwania na pojazd zastępczy. Ilość wypożyczalni i pojazdów do wynajęcia na lokalnym rynku sprzyja szybkiej organizacji samochodu, jednak bywa, iż ubezpieczyciel opóźnia wynajem, wówczas mamy prawo poszukać oferty wynajmu na własną rękę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here