Dlaczego warto skorzystać z kuriera GLS?

0
823

GLS, czyli General Logistics Systems, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce firm kurierskich. Obejmuje swoimi usługami nie tylko nasz kraj, ale także większość państw europejskich oraz wybrane regiony za oceanem. Cieszy się doskonałą reputacją, co sprawia, że jest wyjątkowo chętnie wybierana zarówno przez osoby prywatne, jak i klientów biznesowych. Dlaczego dokładnie warto zainteresować się właśnie nią, wysyłają paczkę?

Możliwość zamówienia kuriera przez wygodną platformę

Pierwszym i najważniejszym atutem GLS jest możliwość zlecenia przesyłki całkowicie zdalnie, bez udawania się do punktu obsługi klienta. W tym celu wystarczy skorzystać z usług operatora logistycznego kurierovo.pl, który zapewnia kompleksowe możliwości zorganizowania przesyłki. Wystarczy posiadać jej wymiary (wagę i wielkość), a także uzupełnić wymagane pola dotyczące danych osobowych nadawcy i odbiorcy, by szybko i wygodnie wygenerować zamówienie odbioru paczki przez kuriera GLS.

Szeroki wachlarz usług dodatkowych

Decydując się na korzystanie z usług GLS, można liczyć nie tylko na podstawowe działania firmy, ale także szeroki wachlarz dodatkowych opcji. Pierwszą i jedną z najbardziej pożądanych opcji bez wątpienia będzie InfoCourierService, czyli usługa zapewniająca odbiorcy kontakt telefoniczny z kurierem. Dzięki temu łatwo będzie mógł ustalić szczegóły przekazania przesyłki, a także monitorować jej drogę. Bez wątpienia możliwość zdalnego śledzenia przesyłek, zarówno przez nadawcę, jak i odbiorcę, to kolejne zalety, jakimi odznacza się kurier GLS.

Kolejne ciekawe opcje, dostępne za sprawą operatora logistycznego kurierovo.pl, to między innymi możliwość wysłania paczki za pobraniem oraz przerzucenia kosztów wysyłki na adresata. Co równie ważne, istnieje możliwość zastrzeżenia odbioru tylko za okazaniem dokumentu tożsamości, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo paczki. Jest to szczególnie przydatna opcja, jeśli znajdują się w niej cenne przedmioty albo ważne dokumenty.

Szybka dostawa na terenie całej Europy

Kurier GLS ma charakter międzynarodowy, dzięki czemu z jego pomocą można nadać paczkę nie tylko na terenie Polski, ale również w innych krajach Europy i wybranych regionach innych kontynentów. Warto przy tym pamiętać, że dostawa na terenie Europy nie powinna przekroczyć dziewięćdziesięciu sześciu godzin w dni robocze, więc nawet wymagające szybkości paczki mogą zostać nadane z pomocą tego przedsiębiorstwa.

Wygodny, szybki transport możliwy jest dzięki rozwiniętej sieci spółek-córek oraz firm, z którym współpracuje GLS. Wszystkie one objęte są wysokimi standardami świadczonych usług oraz zasadą stabilnego rozwoju firmy. W efekcie to holenderskie przedsiębiorstwo jest jednym z najbardziej godnych zainteresowania i najbardziej zaufanych. Skorzystaj z ich usług również i ty, niezależnie od tego, czy nadajesz paczki firmowe, czy prywatne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here