druk ulotek

Zamawianie ulotek w drukarni jest bardzo popularne. Do wyboru są różne formy promowania firmy, osoby czy produktów, ale nadal ulotki są numerem jeden. Spowodowane jest to łatwością dotarcia do ofert spełniających nasze oczekiwania i drukowania po bardzo niskich kosztach. Cena w promocji własnej firmy czy osoby ma ogromne znaczenie.

Drukujemy ulotki nie dwie, ale tysiące, a zdarza się, że i dziesiątki tysięcy. W takim przypadku cena ma znaczenie, dlatego szukamy nie tylko najlepszej drukarni, ale również takiej, które oferuje tanie ulotki.  W ten sposób można będzie osiągnąć swój cel i można zamówić o wiele więcej ulotek. Ilość ma znaczenie, ponieważ tylko kilka procent z rozdawanych ulotek trafia do zainteresowanych klientów. Mając ich bardzo dużo można liczyć na skuteczniejszą reklamę i większe zyski.

Druk cyfrowy ulotek

Bardzo często stajemy przed wyborem czy wybrać druk cyfrowy czy może jednak offsetowy? W przypadku, kiedy mamy małe nakłady ulotek wystarczy, że zamówimy cyfrowy druk. Spełni wtedy wszystkie nasze wymagania i oczekiwania. Kolejną zaletą druku cyfrowego jest to, że nie trzeba na zrealizowanie zamówienia zbyt długo czekać. Jeśli zależy nam na czasie to już wiemy, że to jest rozwiązanie dla nas najkorzystniejsze. Bardzo często potrzebna jest personalizacja ulotek i wersja cyfrowa idealnie się dla nas będzie nadawały. Wybierając druk ulotek można dostosować ulotki do własnych wymagań. Może to być foliowanie przy użyciu folii matowane lub z połyskiem. Często potrzebne nam ulotki w niestandardowym rozmiarze, dlatego trzeba wtedy skorzystać z druku cyfrowego.

Druk offsetowy ulotek

W przypadku druku offsetowego warto z niego korzystać wtedy, kiedy w grę wchodzi bardzo duża ilość druku. Wtedy się to o wiele bardziej opłaca i jest tańsze.  Bardzo często mamy jeden wzór ulotek i chcemy ich dziesiątki, a nawet setki tysięcy. Wtedy druk offsetowy spełni nasze wymagania.  Kolejna zaleta druku offsetowego to właśnie cena.  Nawet, jeśli wybierzemy ulotki drukowane z dwóch stron to cena będzie bardzo atrakcyjna. To spodoba się tym firmom, które, na co dzień zamawiają wiele ulotek promocyjnych. W ten sposób można znacząco obniżyć koszty reklamy, a w skali roku uzbiera się z tego całkiem spora suma.

W przypadku ulotek offsetowych nie potrzebna jest personalizacja i niewymagane są dodatkowe uszlachetnienia.  To pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, dlatego tak wiele osób i firm korzysta z takich rozwiązań. Wykonanie takiego druku wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Wtedy można uzyskać efekty, na jakich nam zależy. To, że zamawiamy tanie ulotki nie oznacza, że chcemy żeby były wykonane w niskie jakości. Drukarnia podejmująca się tego zlecenia ma mieć sprzęt, doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, a będą z tego same pozytywne efekty końcowe.

Zamawiamy tanie ulotki w drukami

Do wyboru mamy wiele formatów ulotek. Mogą być składane na pół po dłuższym i krótszym boku. Można również zamówić proste i małe ulotki, dlatego przeglądając ofertę sami zdecydujemy, co należy dla siebie wybrać. To ma być optymalne rozwiązanie przynoszące same zyski.  Wchodząc na ofertę drukarni warto skorzystać z konfiguratora. W ten sposób dowiemy się od razu ile dany format kosztuje. Mamy do wyboru szybkie drukowanie jak i takie, które będzie zrealizowane za kilka dni. Wybierając ekspresowe drukowanie trzeba się liczyć z ekstra kosztami, ale nie jest to wcale nic bardzo drogiego.

Jeśli chcemy uniknąć płacenia za szybkie drukowanie to po prostu kontaktujemy się z drukarnią wcześniej i oni mają czas na wykonanie zadania. To proste tym bardziej, że bez wychodzenia z domu można zamówić wszystko, co jest nam potrzebne. Zamówione ulotki można odebrać osobiście, ale najczęściej drukarnia wysyła nam je kurierem lub pocztą. To wszystko będzie do uzgodnienia z drukarnią, jaką wybierzemy, dlatego trzeba wszystko dokładnie sprawdzić. Przy większych ilościach ulotek można negocjować cenę z drukarnią. Dla nich taki klient jest bardzo ważny, dlatego stworzą nam jeszcze tańsze ulotki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here