Jerzy Zięba - książki autora

Jerzy Zięba jest postacią kontrowersyjną. Jego książka “Ukryte terapie” wywołała niemałą dyskusję. Podobnie jak poglądy autora względem szczepień, Wi-Fi czy GMO. O Jerzym Ziębie jest głośno już od kilku lat, a po jego książki mimo wszystko sięga wielu czytelników. Które pozycje znajdziesz w ofercie SkupSzopu? Jerzy Zięba – książki autora na wirtualnych półkach. 

Jerzy Zięba – czym się zajmuje? 

Jerzy Zięba jest propagatorem idei powrotu do natury oraz korzystania z jej dobrodziejstw. Warto przy tym wiedzieć, że nie ma wykształcenia medycznego, ani także związanego z biologią, czy chemią. Autor jest przedsiębiorcą, który z powodzeniem wydaje kolejne pozycje. Najpopularniejszym tytułem Jerzego Zięby są “Ukryte Terapie. Czego ci lekarz nie powie”. Do tej pory ukazały się cztery części książki. Zięba przetłumaczył także na język polski książkę pod tytułem „Cholesterol – naukowe kłamstwo” autorstwa Ravnskova Uffe. Jest to publikacja, która powstała na podstawie wieloletnich analiz badań oraz publikacji medycznych.

Jerzy Zięba zajmuje się również pisaniem artykułów do prasy. Prowadzi także wykłady dotyczące opracowanych przez siebie metod leczenia oraz zapobiegania chorobom, czy jednoczesnym zrezygnowaniu ze środków sztucznie syntetyzowanych. Zięba, choć przede wszystkim jest przedsiębiorcą, to od ponad 20 lat zajmuje się również naturoterapią. Autor skupia się głównie na naturalnych metodach leczenia oraz zapobieganiu chorobom przewlekłym i nowotworom. Co więcej, Zięba jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i Stanach Zjednoczonych.

Jerzy Zięba – książki autora w ofercie SkupSzop 

Na wirtualnych półkach SkupSzop znajdziesz “Ukryte terapie” autorstwa Jerzego Zięby. Jest to jego bestsellerowe dzieło, które traktuje między innymi o tym, jak bardzo ważna jest dla naszego organizmu znajomość naturalnych lekarstw. Zięba pisze o witaminach mikro i makroelementach oraz stosowaniu ich w praktyce zamiast chemicznych substytutów. Choć autor sam nie ma wykształcenia medycznego, to w swojej książce opiera się na różnorodnych badaniach. Wszelkie pozycje stara się uprościć i wytłumaczyć tak, aby każdy czytelnik je zrozumiał. Temat ukrytych terapii doczekał się kontynuacji. DO tej pory powstały “Ukryte terapie. Część 2”, “Ukryte terapie. Część 3.1” oraz “Ukryte terapie. Część 3.2”. 

SkupSzop oferuje książki zarówno używane, jak i nowe. Na wirtualnych półkach znajdziesz tysiące ciekawych pozycji, co ważne, wszystkie w atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here